rok szkolny 2013/2014

XII FESTIWAL PIOSENKI MI犵ZYNARODOWEJ "PIOSENKA NIE ZNA GRANIC" - ETAP SZKOLNY

Dnia 21 marca 2014 w Zespole Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie po raz dwunasty rozpocz像 si Festiwal Piosenki Mi璠zynarodowej PIOSENKA NIE ZNA GRANIC etap szkolny. M這dzie przywita豉 wiosn przebojami w r騜nych j瞛ykach, chocia piosenki w j瞛yku angielskim niew靖pliwie kr鏊owa造.

Konkurs odby si w dw鏂h etapach Gimnazjum (9 piosenek) i Szko豉 Podstawowa (12 piosenek).

Festiwal rozpocz皻o ta鎍em w wykonaniu uczennic klasy IC i IIC. Imprez uwietni swoim wyst瘼em tw鏎ca utwor闚 rap Dominik Kopaszewski, kt鏎y w zesz造m roku nagra debiutanck p造t. Dominik jest absolwentem naszej szko造.

Konkurs oceniany by przez jury, kt鏎ego przewodnicz鉍ym by  dyrektor ZSP Mi璠zybor闚, pan Dariusz Grabowski. Uczniowie te mi瘭i mo磧iwo wyboru ulubionego wykonawcy i mogli zag這sowa na piosenk publicznoci. Uczestnicy konkursu  w kategorii gimnazjum postawili na piosenki liryczne, za uczniowie Szko造 Podstawowej zaprezentowali r騜norodny repertuar.

W wyniku obrad jury do etapu fina這wego zakwalifikowali si:

Kategoria - gimnazjum:

Anna Sici雟ka IIB Brend New Me

Julia Matusiak IC Numb

Aleksandra Rasztawicka IC Happy

Wyniki g這sowania publicznoci I jury zostan og這szone na najbli窺zym apelu.

Organizatorki festiwalu: pani Iwona Maciejewska i Ma貪orzata Dr頊ikowska dzi瘯uj uczniom bior鉍ym udzia w konkursie za wspania章 zabaw i wsp馧prac, dyrekcji szko造 za wsparcie r闚nie finansowe, pani Katarzynie W璕ier Sucheckiej za dekoracj, pani Annie Dziwisz za mo磧iwo pracy dziewcz靖 z klasy IC nad uk豉dem tanecznych pod jej czujnym okiem, panu Robertowi Wysockiemu za to, 瞠 czarodziejsko co roku zmienia si cyferka w naszym banerze festiwalowym oraz konferansjerom: Zuzannie Kosteckiej z IIIC, kt鏎a r闚nie przegotowa豉 prezentacj multimedialn festiwalu, Julii Matusiak z IIIC, Maciejowi Wawrzy雟kiemu z IIIB, fotografowi Zuzannie W璚owskiej. Muzyka nie zabrzmia豉by, gdyby nie znakomita obs逝ga nag豉niaj鉍ych: Miko豉j Gmurski IID i Kamil Maciak IIB oraz owietlenie: Franek Szymczak IID i Kamil Podg鏎ski IIIB.

Fina  festiwalu ju nied逝go  - 12 maja 2014r.

M.D.