rok szkolny 2013/2014

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MΜDZIE玆 SZKOLNEJ W PIzE SIATKOWEJ

W dniach 29 V-1 VI ch這pcy z gimnazjum w Mi璠zyborowie uczestniczyli w Mazowieckich Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej w Pi販e Siatkowej ch這pc闚 w Radomiu. W zawodach bra這 udzia 8 szk馧. Utworzono dwie grupy po 4 zespo造. Uczniowie z naszej szko造 byli w grupie wraz z Warszaw, Radomiem i S逝pnem. W drugiej grupie rywalizowa造 dru篡ny z Wo這mina, Ostro喚ki, Siedlec oraz z 真romina. W pi靖ek nasi zawodnicy rozegrali dwa spotkania grupowe, z Warszaw (przegrany 0:2). oraz ze S逝pnem (wygrany 2:0). W sobot rano rozgrywane by造 ostatnie mecze w grupach. Ch這pcy z Mi璠zyborowa grali z ekip gospodarzy, Radomiem (przegrana 2:0). Ostatecznie nasza szko豉 zaj窸a 3. miejsce w grupie, oznacza這 to, 瞠 zosta豉 im walka o miejsca 5-8. Niestety, w wieczornym meczu w sobot ch這pcy ulegli zespo這wi z Wo這mina (0:2). Oznacza這 to, 瞠 w niedzielny poranek mieli oni zagra o 7. miejsce z dru篡n ze S逝pna ,wi璚 w niedziel rano nasi ch這pcy walczyli o miejsce 7. Mecz nie zacz像 si korzystnie dla naszych uczni闚, ale zebrali si w sobie i wygrali 2:0.  Nasze gimnazjum reprezentowali:

Daniel Leszczy雟ki, Bart這miej Lisicki, Damian Szachowicz, Mateusz Osowski, Piotr Dukaczewski, Miko豉j Wojciechowski, Cezary Matusiak, Oskar W這darkiewicz, Krystian Kowalski, Cezary Szajko, Jakub Sakowski i Patryk Pa逝ba.

(C.Szajko)