rok szkolny 2013/2014

OSTATKI W MI犵ZYBOROWIE

W Zespole Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie zorganizowano na zako鎍zenie  karnawa逝 Wiecz鏎 Ostatkowy. Po章czono go z aukcj prac plastycznych wykonanych przez uczni闚 szko造. Impreza jest kontynuacj, zainicjowanego i organizowanego przez szko喚 tzw. T逝stego Czwartku. Organizatorem tegorocznej imprezy by豉 Rada Rodzic闚.

Aukcja w tym roku cieszy豉 si du篡m zainteresowaniem, a ch皻ni do nabycia prac przebijali wzajemnie ceny. Doch鏚 ze sprzeda篡 przeznaczony zosta na fundusz Rady Rodzic闚. Pieni鉅ze b璠 przeznaczone na zakup nagr鏚 dla uczni闚, upomink闚 dla dzieci z klas pierwszych wr璚zanych podczas pasowania, artyku造 higieniczne. Cz rodk闚 p鎩dzie na dofinansowanie  sportowc闚, wycieczek, pomoc socjaln i zabaw choinkow.

Na imprezie byli obecni emerytowani nauczyciele, absolwenci szko造, przedstawiciele organizacji wspieraj鉍ych szko喚, w豉dze samorz鉅owe, nauczyciele, pracownicy szko造 i uczniowie.

Wszyscy obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczni闚 szko造.

Patrz鉍 na wyst瘼y artyst闚 gocie mogli podziwia rozstawione wok馧 sceny, wykonane r騜nymi technikami prace uczni闚.

Jak zgodnie przyzna造 mo積a przeczyta w Wieciach z Gminy - panie Katarzyna Frejlichowska wiceprzewodnicz鉍a Rady Rodzic闚 ds. szko造 podstawowej i Anna Niew璕這wska wiceprzewodnicz鉍a Rady Rodzic闚 ds. gimnazjum ,,dzieci i m這dzie ch皻nie przygotowuj swoje dzie豉, jak r闚nie opraw artystyczn. Co prawda roczniki m這dzie篡 zmieniaj si, ale Rada Rodzic闚 wierzy w m這dzie i jej ch璚i do pracy.

W trakcie imprezy zebrano 3682 z.

Jerzy Jankowski