rok szkolny 2013/2014

TEATR  PALLADIUM I MUSICAL  ''COSTA ZA WSZELK CEN''

8 padziernika uczniowie klas drugich w ramach zaj耩 artystycznych pog喚biali swoj wiedz  w warszawskim Teatrze Palladium, ogl鉅aj鉍 musical ''Costo za wszelk cen''.

Przedstawienie by這 niezwykle ciekawe, wykorzystuj鉍e mn鏀two rodk闚 artystycznych od s這wa m闚ionego a po taniec i piew. Moglimy zobaczy  jak na deskach teatralnych radz sobie nasi r闚ienicy, kt鏎zy tak jak my nie posiadaj aktorskiego wykszta販enia. Musical 章czy trudn m這dzie穎w problematyk z humorystycznymi tekstami oraz zabaw, kt鏎a poprzez m這dych artyst闚 udziela豉 si tak瞠 widowni.

Do Mi璠zyborowa wr鏂ilimy zadowoleni, pe軟i artystycznych wra瞠 i utwierdzeni w przekonaniu, 瞠 ''m這dy te potrafi'', a scena to znakomite miejsce na przekazywanie istotnych przemyle egzystencjalnych  w po章czeniu z ta鎍em, piewem, humorem i znakomitym s這wem m闚ionym. Nasze g這wy s pe軟e nowych pomys堯w na jutro...