rok szkolny 2013/2014

XIII PIELGRZYMKA RODZIN SZK茛 IM. JANA PAWx II

Kochani, wy jestecie szczliwcami, 瞠 mo瞠cie chodzi do Szko造 Jana Paw豉 II" tak wita zebran w Cz瘰tochowie m這dzie podprzeor Jasnej G鏎y 10 padziernika.  Na doroczn pielgrzymk szk馧, nosz鉍ych imi b. papie瘸 Jana Paw豉 II przyby這 章cznie 17,5 tys. os鏏 z 1200 szk馧 z ca貫j Polski.

Nasze Gimnazjum im. Karola Wojty造 reprezentowa豉 grupa 31 uczni闚 wraz z Pocztem Sztandarowym pod opiek nauczycieli R. Wysockiego, U.Warowickiej, K.D逝積ik.

Jasnog鏎skiemu spotkaniu towarzyszy造 relikwie b. Jana Paw豉 II, kt鏎e b璠 nawiedza parafie, gdzie dzia豉j szko造 nosz鉍e imi Jana Paw豉 II. Na koniec m這dzi pielgrzymi wys豉li z Jasnej G鏎y specjalny telegram do papie瘸 Franciszka.

Nasza grupa przywioz豉 z tego spotkania Dyplom dla Gimnazjum dzi瘯uj鉍y za udzia w Konkursie na znaczek pielgrzymki oraz modlitewnik z這穎ny z modlitw napisanych przez uczni闚 szk馧 im. Jana Paw豉 II. Znalaz豉 si w nim r闚nie modlitwa w intencji naszej szko造 u這穎na przez ju absolwentk Gimnazjum w Mi璠zyborowie Edyt Zieli雟k w ubieg造m roku szkolnym.