rok szkolny 2013/2014

APEL PODSUMOWUJ丘Y I SEMESTR NAUKI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Wiedza to pot璕a

Franciszek Bacon

We  wtorek 28 stycznia odby si apel podsumowuj鉍y pierwszy semestr nauki w roku szkolnym 2013/2014.

Podczas programu artystycznego Gim flesz zosta造 przypomniane najwa積iejsze wydarzenia pierwszego semestru. A dzia這 si wiele! By這 uroczyste rozpocz璚ie roku szkolnego, apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Dnia Papieskiego oraz pasowania na gimnazjalist, obchody wi皻a Niepodleg這ci, miko豉jki, wiecz鏎 wigilijny i wigilie klasowe oraz liczne konkursy.

Uczniowie brali udzia w wielu konkursach przedmiotowych. Reprezentowali szko喚 w etapie rejonowym konkursu geograficznego (Maciek Warzy雟ki z klasy 3b), konkursu z j瞛yka rosyjskiego (Anastazja Stasiuk z klasy 2c), konkursu chemicznego (Krzysztof Dukat  i Dagmara Ragan z klasy 3a) oraz fizycznego (r闚nie Dagmara Ragan).

Anna Sici雟ka wzi窸a udzia w grodziskim przegl鉅zie piosenki Ireny Santor. Zakwalifikowa豉 si do II etapu konkursu, kt鏎y b璠zie ocenia sama Irena Santor.

15 padziernika reprezentacja ch這pc闚 zaj窸a II miejsce w powiatowym finale pi趾i no積ej.

Od listopada dominowa豉 podczas d逝gich przerw pi趾a no積a. Rozgrywki wygra豉 klasa III B.

Uczniowie bawili si co miesi鉍 podczas dyskotek szkolnych oraz co tydzie podczas czwartkowych przerw ta鎍zyli belgijk.

W tym semestrze odby造 si r闚nie wycieczki klasowe: do Centrum Nauki Kopernik, do Sejmu oraz Muzeum Narodowego, na edukacj filmow oraz wycieczki szkolne: pielgrzymka do Cz瘰tochowy, wyjazdy do teatru. By to czas zwiedzania, nauki i rozrywki.

W naszym gimnazjum rozpocz像 si remont wietlicy. Dzi瘯ujemy uczniom oraz nauczycielom, kt鏎zy w章czyli si do prac remontowych. Zach璚amy wszystkich do dalszej wsp馧pracy.

Program zosta urozmaicony filmikami prezentuj鉍ymi sonda przeprowadzony wr鏚 gimnazjalist闚 na temat najciekawszych dzia豉 przeprowadzonych w I semestrze  oraz reporta瞠m z posiedzenia prezydium Samorz鉅u Uczniowskiego podsumowuj鉍ym I semestr pracy.

Druga cz apelu rozpocz窸a si wprowadzeniem sztandaru oraz odpiewaniem hymnu szko造.

Przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego podsumowali prac i trud w這穎ny w nauk w I semestrze.bie蕨cym roku szkolnym w naszym gimnazjum uczy si 227 uczni闚. Wszyscy w minionym semestrze ci篹ko pracowali, by zdoby jak najwi璚ej nowych wiadomoci oraz by osi鉚n寞 jak najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu.

Spor鏚 uczni闚 wielu zdoby這 najwy窺ze mo磧iwe wyr騜nienie, to znaczy miano wzorowego lub bardzo dobrego ucznia.

Wyr騜nionym uczniom dyplomy wr璚zy  dyrektor szko造 p. Dariusz Grabowski, wicedyrektor szko造 p. Justyna Pietruszewska oraz wychowawcy klas.

Klasa I A

Dominika Grabowska dyplom wzorowego ucznia

Klasa I B

Dorota Orzechowska dyplom wzorowego ucznia

Michalina Szemet  dyplom wzorowego ucznia

Jan Walczak dyplom wzorowego ucznia

Julia Dawidek dyplom bardzo dobrego ucznia

Klasa I C

Aleksandra Rasztawicka dyplom wzorowego ucznia

Klasa II A

Patrycja Filutowska dyplom wzorowego ucznia

Klasa II B

Anna Sici雟ka dyplom wzorowego ucznia

Natalia Pa鎍zyszyn dyplom wzorowego ucznia

Kacper Krupi雟ki dyplom wzorowego ucznia

Aleksandra ㄆkasiak dyplom wzorowego ucznia

Klasa II C

Marek Chmielewski dyplom wzorowego ucznia

Adrian Koziarek dyplom wzorowego ucznia

Aleksandra Sakowska dyplom bardzo dobrego ucznia

Klasa II D

Miko豉j Gmurski dyplom wzorowego ucznia

Aleksandra Kowalska dyplom wzorowego ucznia

Martyna Niedolistek dyplom wzorowego ucznia

Izabella Sochacka dyplom wzorowego ucznia

Patrycja Florczak dyplom bardzo dobrego ucznia

Karolina Marja雟ka dyplom bardzo dobrego ucznia

Klasa III A

Paulina ζchnik dyplom wzorowego ucznia

Dagmara Ragan dyplom wzorowego ucznia

Klasa III B

Piotr Bartosiak dyplom bardzo dobrego ucznia

Malwina Gabrylewicz dyplom bardzo dobrego ucznia

Karolina Gontarczyk dyplom bardzo dobrego ucznia

Paulina Kawka dyplom bardzo dobrego ucznia

Klasa III C

Zuzanna Kostecka  dyplom bardzo dobrego ucznia

Podsumowuj鉍 19 uczni闚 otrzyma這 dyplom wzorowego ucznia,

a 8 dyplom bardzo dobrego ucznia.

Wr鏚 gimnazjalist闚  dwie uczennice otrzyma造 stypendium za wyniki w nauce.

Paulina ζchnik z klasy 3a oraz Dagmara Ragan z klasy 3a. Gratulujemy!

A w II semestrze naszym mottem i motywacj do dzia豉nia

b璠 s這wa Adama Mickiewicza.

Cz這wiek w豉sn prac i wysileniem do wszystkiego doj mo瞠.