rok szkolny 2013/2014

UROCZYSTE ROZPOCZ犴IE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Nauka jest jak niezmierne morze Im wi璚ej jej pijesz, tym bardziej jeste spragniony.

S.疾romski

2 wrzenia odby這 si uroczyste rozpocz璚ie roku szkolnego 2013/2014. Wsp鏊ne spotkanie zapocz靖kowalimy Msz wi皻 w kociele parafialnym, po kt鏎ej  zgromadzilimy si na dziedzi鎍u szkolnym, aby oficjalnie rozpocz寞 nowy rok szkolny.

Podczas programu artystycznego, kt鏎y przygotowa造 klasy 2b i 2c oraz uczniowie szko造 podstawowej zosta造 przypomniane najwa積iejsze wydarzenia zwi頊ane z wybuchem II wojny wiatowej.

Druga cz wyst雷ienia dotyczy豉 wakacji, kt鏎e wsp鏊nie zosta造 przez uczni闚 po瞠gnane.

Po czci artystycznej pan dyrektor szko造 Dariusz Grabowski powita serdecznie wszystkich uczni闚, nauczycieli i rodzic闚. Nast瘼nie g這s zabrali zaproszeni gocie.

Przed nami nowe wyzwania i plany, aby rozwija nasze pasje. W imieniu dyrekcji i grona pedagogicznego 篡czymy wi璚 uczniom sukces闚 w nowym roku szkolnym 2013/2014.