rok szkolny 2013/2014

SAMORZ主 UCZNIOWSKI SZALEJE - KONKURSY

Mnogo konkurs闚, perfekcjonizm gazetek, r騜norodno dzia豉nia - przedsi瞝zi耩, tempo, wysokie cinienie, zaanga穎wanie wielu, konsekwencja, pomys這wo, charyzmatyczno, wielkoduszno- taki w豉nie jest Samorz鉅 Uczniowski w naszym gimnazjum. Samorz鉅 prowokuje, a tak naprawd owocna realizacja to zas逝ga nas wszystkich. BRAWO!

A 11 uczni闚 wzi窸o udzia w konkursie fotograficznym Wakacje w obiektywie. Laureaci- Julia Matusiak, Paulina Pieniak, Ola Ostrowska, Weronika B這雟ka upami皻ni造 w spos鏏 wyj靖kowy to, za czym t瘰knimy ca造 rok.

Wszystkie klasy w spos鏏 przemylany i odpowiedzialny przyst雷i造 do konkursu na gazetk w sali z okazji obchod闚 Dnia Papieskiego. Oczywistym jest dla nas sta豉 obecno ducha Karola Wojty造. Jego przemylenia, przes豉nia, utwory s z nami i w nas.

Padziernik sta si okazj ukazania nauczyciela w krzywym zwierciadle, ale do konkursu plastycznego Karykatura Nauczyciela podeszlimy nieufnie i ostro積ie. Jedyn odwa積 okaza豉 si Julia Walczak- brawo!

Jesie to najbardziej kolorowa pora roku, wi璚 ukazywalimy jej niezwyk這 w konkursie fotograficznym Jesienny Li. Prace Pauliny Pieniak, Kasi M造narczyk, Izy Sochackiej i Zuzi W璚owskiej dostarczy造 nam wiele dozna artystycznych, a prace laureatek przez kilka tygodni stanowi造 bajeczn ozdob szkolnego korytarza.

Origami to konkurs dla cierpliwych i wytrwa造ch, tym bardziej bylimy pe軟i uznania dla dokona Gabrysi Cielikiewicz, Oli Bachorz i Ani Sici雟kiej.

Grudniowy konkurs na kart wi靖eczn wci鉚n像 a 31 uczni闚. wi皻a Bo瞠go Narodzenia to czas magiczny, czego moglimy dowiadczy, podziwiaj鉍 karty Patrycji Filutowskiej, Gabrysi Cielikiewicz, Dawida Matusiaka, Daniela Skrzypka i Aleksa Mirgosa.

W zdrowym ciele, zdrowy duch- z takim okrzykiem wszystkie klasy wzi窸y udzia w Szkolnym Turnieju w pi販e no積ej. Triumfowa造 klasy IIIb, IIIa i IId a ile by這 przy tym przedniej zabawy!

Ale to ju by這, by這 te podsumowanie konkursu na Super klas. Doceniono wyj靖kowo klas: IIb, IIa i IIc- pozostali szable w d這, do章czcie do samorz鉅owego szale雟twa - oczywicie szale雟twa promuj鉍ego  nasze gimnazjum.