rok szkolny 2013/2014

III MI犵ZYPOWIATOWY KONKURS J佖YKA ANGIELSKIEGO "SMART"

Dnia 11 kwietnia 2014 roku, w Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie odby si  III MI犵ZYPOWIATOWY KONKURS J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART , do kt鏎ego przyst雷i這 34 uczni闚 z 9  szk馧 powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego.

Uczniowie musieli wykaza si wiedz leksykalno-gramatyczn, umiej皻nociami rozumienia tekstu s逝chanego i czytanego  jak r闚nie wiedz o Wielkiej Brytanii. Test zawiera zadania  maj鉍e form zada pojawiaj鉍ych si na zewn皻rznym egzaminie gimnazjalnym oraz konkursach kuratoryjnych.

Komisja powo豉na w dniu 11 kwietnia 2014 sprawdzi豉 testy uczni闚 bior鉍ych udzia w MI犵ZYPOWIATOWYM KONKURSIE z J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART 2014 wy豉niaj鉍 nast瘼uj鉍ych  laureat闚:

I miejsce - Lua Crowley 144 p, Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Mazowieckim

II miejsce - Krzysztof Dukat 140p, Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

II miejsce Piotr Bartosiak 140 p, Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

III miejsce Aleksandra Szyma雟ka 139 p, Zesp馧 Szk馧 Publicznych Nr 1 w 砰rardowie

Wyr騜nienie Rafa B豉szkiewicz 138p, Zesp馧 Szk馧 Gminnych nr 1 w Milan闚ku.

Wyr騜nienie Micha Walczak 138p, Zesp馧 Szk馧 Gminnych nr 1 w Milan闚ku.

Uczniowie mogli uzyska maksymaln liczb punkt闚 150

Gratulujemy wygranym oraz serdecznie dzi瘯ujemy uczestnikom i ich opiekunom za udzia w konkursie. Dzi瘯ujemy r闚nie sponsorom konkursu: nagrody rzeczowe ZSP w Mi璠zyborowie, nagrody ksi嘀kowe wydawnictwo Oxford University Press, pocz瘰tunek dla uczni闚 i nauczycieli  klasa IC Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie.