rok szkolny 2013/2014

SPRZ冉ANIE WIATA 2013

Pi瘯no tej ziemi sk豉nia mnie do wo豉nia o jej zachowanie dla przysz造ch pokole. Jeli kochacie t ojczyst ziemi, niech to wo豉nie nie pozostanie bez odpowiedzi!

S這wa naszego patrona Karola Wojty造 by造 mottem spotkania, kt鏎e odby這 si,  17 wrzenia, podczas godziny wychowawczej.

Na pocz靖ku spotkania uczniowie klas pierwszych otrzymali logo szko造, aby w pe軟i czuli, 瞠 s uczniami naszego gimnazjum.

Apel stanowi znakomity pretekst do tego, aby cho przez chwil zastanowi si nad kondycj Ziemi. Ziemi, po kt鏎ej st雷amy ju wiele lat. Ziemi, kt鏎 cz瘰to uwa瘸my za swoj w豉sno. Ziemi, za kt鏎 musimy by odpowiedzialni. Bez wyj靖ku wszyscy.

Odkrywamy czyst Polsk to tegoroczne has這 akcji Sprz靖anie wiata. Samorz鉅 Uczniowski oraz uczniowie klasy 2d przybli篡li informacje na temat segregowania odpad闚 i dbania o nasz planet. Nie oby這 si oczywicie bez recytacji przepi瘯nej poezji.

W naszej szkole r闚nie segregujemy odpady i dbamy o to, aby nasza planeta Ziemia by豉 czysta i dawa豉 nam jak najwi璚ej radoci.