rok szkolny 2012/2013

WYST襾 NA SCENIE WARSZAWSKIEGO TEATRU PALLADIUM

Z Mi璠zyborowa na warszawskie sceny teatralne.

W dniu 20 kwietnia 2013 r. grupa uczni闚 naszej szko造 wyst雷i豉 na scenie warszawskiego Teatru Palladium. Inicjatorem tego wielkiego wydarzenia by pan Grzegorz Malanka, kt鏎y od czterech lat prowadzi zaj璚ia i przygotowuje spektakle taneczne w naszej szkole. Dzieci i m這dzie towarzyszyli panu Malance w trzech ta鎍ach. W spektaklu "Ksi篹niczka Szeherezada i Piraci" opowiadaj鉍 bajki z Ksi璕i "Banie z Tysi鉍a i Jednej Nocy, zata鎍zyli kotki, pirat闚 i shave.

Czas kilkuletniej wsp馧pracy pozwoli na dobre poznanie si obu stron - uczni闚, kt鏎zy uczestnicz systematycznie w zaj璚iach pozalekcyjnych i prowadz鉍ego. Cotygodniowe zaj璚ia przyczyni造 si przede wszystkim do podniesienia umiej皻noci tanecznych uczni闚, a tak瞠 wyzwoli造 ch耩 pokazania ich na profesjonalnej scenie.

Udzia w spektaklu przed obc publicznoci by章 tak瞠 okazj do podzi瘯owania Panu Dariuszowi Grabowskiemu Dyrektorowi Szko造, kt鏎y by obecny na widowni i skutecznie trzyma za nas kciuki. Uczestnicy spektaklu wyczuwali tak瞠 sympati Pana Macieja liwerskiego W鎩ta Gminy Jaktor闚, bez kt鏎ego wsparcia zaj璚ia taneczne nie mog造by si odbywa. Dzi瘯ujemy licznie zgromadzonym na przedstawieniu rodzicom.

Oklaski i b造ski aparat闚 fotograficznych doda造 skrzyde naszym tancerzom, kt鏎zy myl pewnie teraz o Brodway-u.