rok szkolny 2013/2014

APEL Z OKAZJI WI冉 WIELKANOCNYCH

Przedstawienie Wielkanocne w Gimnazjum w Mi璠zyborowie.

Po raz kolejny w naszym gimnazjum odby這 si przedstawienie z okazji wi靖 Wielkanocnych. Uczniowie klas IIIa i IIIb oraz 8.osobowy ch鏎 zaprezentowali przedstawienie pokazuj鉍e najwa積iejsze wydarzenia z tamtych dni.

Wyp璠zenie kupc闚 ze wi靖yni, Modlitwa w Ogr鎩cu, Ostatnia Wieczerza, S鉅 nad Chrystusem, Droga Krzy穎wa, Ukrzy穎wanie, to poszczeg鏊ne sceny z przedstawienia. Scenariusz autorstwa Rafa豉 Maciszewskiego i Jerzego Jankowskiego zosta zrealizowany przez uczni闚 z du篡m wyczuciem i zrozumieniem tekstu. M這dzie zagra豉 wed逝g pan闚 Maciszewskiego i Jankowskiego perfekcyjnie.

Widzowie ogl鉅aj鉍y poszczeg鏊ne sceny w ciszy i zadumie reagowali na poszczeg鏊ne pieni i ca這 przedstawienia.

Kilkadziesi靖 wyst瘼uj鉍ych os鏏 powinno na d逝go zapami皻a to co im si uda這 zrealizowa. Tego typu przedstawienie panowie Maciszewski i Jankowski zrealizowali po raz trzeci.

Na sali byli obecni r闚nie ks. Krzysztof Krawczyk, wicestarosta S豉womir Kami雟ki i w鎩t Maciej liwerski.