rok szkolny 2013/2014

znowu zab造nie nam.

Wtedy ty, wtedy ja

podzielmy si sercem

i wszyscy jedn stan si rodzin.

W ten czas.

wi皻a to czas magii, wszystko nas zachwyca, wiatr szumi kol璠y z bo穎narodzeniow nowin, a w sercach rodzi si rado

Dlatego te 17 grudnia w auli gimnazjum odby si Wigilijny Wiecz鏎 W cz這wieku rodzi si B鏬.

Gimnazjalici zaprezentowali wi靖eczne przedstawienie, w kt鏎ym toczy豉 si walka miedzy dobrem, a z貫m. Mi璠zy anio豉mi, a diab豉mi. Sk這ni這 ono obecnych do refleksji zwi頊anej z istot wi靖 Bo瞠go Narodzenia.

Przyjaciele Szko造, rodzice, uczniowie i nauczyciele wys逝chali r闚nie koncertu bo穎narodzeniowego, kt鏎y zapocz靖kowa wyst瘼 szkolnej orkiestry. Ch鏎 oraz gimnazjalici piewali wspania貫 kol璠y, kt鏎e wprowadzi造 wszystkich w wi靖eczny nastr鎩. Koncert zosta przygotowany przez p. Iwon Maciejewsk.

Po przeczytaniu przez ksi璠za s堯w z Pisma wi皻ego ka盥y, trzymaj鉍 w r瘯u op豉tek, m鏬 z這篡 wi靖eczne 篡czenia.

Dzi瘯ujemy wszystkim za wsp鏊n Wigili zar闚no artystom, rodzicom, nauczycielom, jak i gociom.