rok szkolny 2013/2014

WIELKA ORKIESTRA WI冉ECZNEJ POMOCY

Ach, co to by造 za mecze! Tak jednym zdaniem mo積a by podsumowa wydarzenia, jakie mia造 miejsce 12 stycznia w ramach akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry wi靖ecznej Pomocy. Ot騜 w hali sportowej zosta造 rozegrane mecze siatk闚ki i koszyk闚ki z udzia貫m nauczycieli, rodzic闚 i uczni闚. Biletem wst瘼u by這 serduszko WOP.

Emocji nie brakowa這! Orkiestra gra豉 g這no i z zaanga穎waniem. Najlepszymi siatkarzami okazali si uczniowie gimnazjum, kt鏎zy pokonali zar闚no nauczycieli, jak i m這dych stra瘸k闚. Jednak瞠 bezkonkurencyjnymi koszykarzami zostali nauczyciele, kt鏎y wygrali dwa mecze. Ale kto tak naprawd wygra? Ot騜  wszyscy, kt鏎zy wzi瘭i udzia w meczach zar闚no dru篡ny, jak i dopinguj鉍a publiczno., a tym samym pokazali, 瞠 maj WIELKIE serca!

W akcji Wielkiej Orkiestry wi靖ecznej Pomocy, kt鏎ej opiekunem by pan ㄆkasz Fr鉍zek, zebralimy oko這 5 tys. z這tych. Najwi瘯sz kwot uda這 si zgromadzi Adrianowi Koziarkowi z klasy II C, kt鏎y otrzyma dyplom za zaanga穎wanie w t akcj.