rok szkolny 2012/2013

UROCZYSTE ZAKO哸ZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Nauka w roku szkolnym 2012/2013 dobieg豉 ko鎍a. 28 czerwca uczniowie wraz z nauczycielami wzi瘭i udzia najpierw w Mszy wi皻ej, a nast瘼nie w uroczystym zako鎍zeniu roku szkolnego. Ka盥y z niecierpliwoci czeka na WAKACJE! Zosta這 jeszcze odebra wiadectwa

Najwa積iejsze przedsi瞝zi璚ia tego roku przypomnieli uczniowie klasy 1d w ciekawym programie artystycznym z cyklu Gim Flesh. Gimnazjalici podsumowali wydarzenia kulturalne m.in.: otwarcie hali sportowej, przedszkola, biblioteki i obserwatorium astronomicznego, wigilie klasowe, ostatki, konkursy recytatorskie i przedmiotowe. Wspomnieli o emocjach, kt鏎e towarzyszy造 wszystkim podczas zawod闚 sportowych. Powiedzieli  r闚nie kilka s堯w o imprezach klasowych, wycieczkach i projektach edukacyjnych.

Po programie artystycznym nast雷i豉 cz oficjalna, kt鏎 zapocz靖kowa這 przekazanie sztandaru.

Przewodnicz鉍a Samorz鉅u Uczniowskiego podsumowa豉 konkurs Super Klasa, kt鏎y wygra豉 klasa 1b, drugie miejsce zaj窸a klasa 2c, a trzecie klasa 1a.

Pani wicedyrektor Justyna Pietruszewska wraz z nauczycielami wr璚zy豉 wiadectwa z wyr騜nieniem oraz inne nagrody. Po tej czci uczniowie i wychowawcy przeszli do klas, aby rozda pozosta貫 wiadectwa i 篡czy sobie nawzajem udanych i s這necznych wakacji!