rok szkolny 2013/2014

ZAKO哸ZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 - KLASY TRZECIE

Wiecz鏎 26 czerwca br. okaza si niezwyk造, cho nic tego nie zapowiada這.  Zanim  trzecioklasici stali si absolwentami naszego Gimnazjum, moglimy obejrze ciekawy program artystyczny w ich wykonaniu. Niezawodny Maciej Wawrzy雟ki, tym razem w towarzystwie ㄆkasza Wierzbickiego, po raz ostatni w naszej szkole  wietnie poprowadzi kolejn  imprez. Ch這pcom niespodziewanie przeszkodzi豉 Weronika Szyma雟ka, kt鏎a wcielaj鉍 si w rol nieco szalonej mamuki, fenomenalnie wyg這si豉  przygotowany specjalnie dla niej monolog, rozbawiaj鉍 do 貫z zebranych goci. Chapeau bas dla jej aktorskiego i kabaretowego talentu. Nast瘼nie uczestniczylimy w lekcji w szkole przysz這ci Kto wie, mo瞠 kiedy w dobie wszechobecnej elektroniki faktycznie uczniowie zat瘰kni za ksi嘀kami i wypracowaniami...

Tego wieczoru posypa造 si te liczne nagany dla nauczycieli za usi這wanie przerobienia niesfornych nastolatk闚 z homo erectus w homo sapiens (no tak, po zako鎍zeniu edukacji  biedni uczniowie mogli sobie wreszcie na to pozwoli J), ale by造 r闚nie podzi瘯owania wszak to trzy wsp鏊nie sp璠zone lata.

Po kabaretowym wyst瘼ie trzecioklasist闚 na scen wkroczy造 klasy drugie, kt鏎e piewaj鉍o udowodni造, 瞠 piosenka jest dobra na wszystko i na ka盥ego ka盥y trzecioklasista us造sza w tym jak瞠 sp鎩nie brzmi鉍ym Echu  co o sobie. T cz uroczystoci poprowadzi這 trzech nietenor闚, a jednak wspania造ch:  Marek, Krzysiek i Oskar.

Po uczniowskich pokazach przyszed czas na sprawy powa積iejsze dyplomy, nagrody, wyr騜nienia.  Jak co roku wielu gimnazjalist闚 uko鎍zy這 szko喚 ze wietn redni, cz wykaza豉 si osi鉚ni璚iami i sukcesami, nie tylko sportowymi,  zatem ucisk闚 d這ni i gratulacji by這 wiele. Wychowawcy: Mariola Barcikowska, Ewa R騜ok i ㄆkasz liwerski mogli by dumni ze swych podopiecznych.

Nie zabrak這 te podzi瘯owa i list闚 gratulacyjnych dla rodzic闚.

To by doprawdy mi造 wiecz鏎, po kt鏎ym lad zostanie nie tylko w naszej pami璚i i na fotografiach, ale tak瞠 w plenerze w postaci Alei Trzecioklasist闚 ufundowanej przez  rodzic闚 odchodz鉍ego w豉nie rocznika 2011-2014.

er