rok szkolny 2017/2018

DZIE EDUKACJI NARODOWEJ I DZIE PAPIESKI

Pi靖ek 13., mo瞠 si wydawa wielu osobom dniem pechowym, ale nie uczniom naszego gimnazjum. Ot騜 tego dnia, 13. padziernika, uczcilimy Dzie Komisji Edukacji Narodowej, kt鏎y w tym roku przypada w sobot. Uczniowie klasy 3d wzi瘭i si w gar i wpadli na pomys by na akademi napisa zabawny scenariusz. Nawi頊uj鉍 do naszego patrona - nauczyciela, Karola Wojty造, Wielkiego  Polaka, kt鏎y zosta Papie瞠m i przypadaj鉍ego na 16. padziernika Dnia Papieskiego, uczniowie poprosili o pomoc pani Alicj Proniewsk - Witczak. Chcieli by program artystyczny nie tylko by weso造, ale i uroczysty. Uczniowie wraz z nasz katechetk napisali zabawny scenariusz, kt鏎y nawi頊ywa w przerysowany spos鏏 do naszych uczni闚 i nauczycieli. Trzecioklasici nie zapomnieli o naszym Wielkim Nauczycielu - Karolu Wojtyle. Akademia wypad豉 smakowicie, jak Krem闚ki z Wadowic. Pe軟a s這dkich i maj鉍ych do siebie dystansu 瘸rt闚 ale i pouczaj鉍ych fakt闚, nios鉍ych za sob g喚bok tre nauk, Naszego Wielkiego Polaka -  wi皻ego Jana Paw豉 II. Dla nas zawsze Lolka - ch這pca, z kt鏎ego warto bra zawsze przyk豉d, jak by dobrym cz這wiekiem.

Pragniemy z這篡 gor鉍e podzi瘯owania, pani Alicji Proniewskiej Witczak, za pomoc oraz wsparcie przy organizacji scenariusza i akademii. R闚nie pragniemy podzi瘯owa Katarzynie R騜ok, uczennicy klasy 3c, za przecudn recytacj wiersza w czasie akademii. Gor鉍e podzi瘯owania kierujemy do Jeremiego Lisickiego i Kacpra Nowaka (z klasy 2a) za doskona章 obs逝g nag這nienia. I wielkie dzi瘯i dla Zuzanny Biega造 (z klasy 3c), za artystyczny fotoreporta z akademii, kt鏎y mo瞠cie w豉nie podziwia.

Klasa 3d z wychowawc, Rafa貫m Maciszewskim.