rok szkolny 2018/2019

PIELGRZYMKA SZK茛 IM. JANA PAWx II - CZ邘TOCHOWA 2018

13 padziernika gimnazjalici oraz uczniowie z VII i VIII klas szko造 podstawowej wzi瘭i udzia  w XVIII Pielgrzymce Szk馧 Rodziny im. Jana Paw豉 II na Jasn G鏎. Tradycyjne pielgrzymom towarzyszy sztandar gimnazjum. Na pocz靖ku mszy uczniowie wypucili w niebo bia貫 i 鄴速e balony ze swoimi intencjami, podzi瘯owaniami i probami. Na koniec Mszy w. zosta odczytany akt zawierzenia Matce Bo瞠j Kr鏊owej Polski  oraz list do Ojca wi皻ego Franciszka.

Po Mszy w. Mia這 miejsce zwiedzanie Skarbca oraz nawiedzenie Kaplicy Cudownego Obrazu, gdzie by czas na indywidualn modlitw. Nast瘼nie wszyscy udali si pod pomnik Jana Paw豉 II, by zrobi wsp鏊ne zdj璚ie. W tym roku pielgrzymom towarzyszy豉 pi瘯na s這neczna pogoda, a co najwa積iejsze dobry humor i rado ze wsp鏊nego bycia ze sob.