rok szkolny 2018/2019

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ I POEZJI PIEWANEJ

Z okazji XVIII Dnia Papieskiego obchodzonego pod has貫m Promieniowanie Ojcostwa uczniowie z naszego Gimnazjum brali udzia w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Poezji piewanej. Konkurs zosta zorganizowany na  etapie szkolnym, aby wy這ni reprezentant闚 do konkursu zorganizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie M這dzie篡 w υwiczu oraz Centrum Edukacyjne Piotra Skargi w Warszawie. Na konkursie w υwiczu w  kategorii recytacji reprezentowali nasze gimnazjum:  Paula Szyma鎍zak (III b) i Maria Luba雟ka (III b) oraz Jakub Grabowski (III b). W kategorii poezji piewanej reprezentowa豉 nas Julia J璠rzejewska (III d).  Kuba Grabowski zdoby w tym konkursie wyr騜nienie.

Natomiast na XVI Wojew鏚zkim Konkurs Recytatorskim  Poezji Religijnej Us造sz, Panie, moje s這wa w Warszawie reprezentowa豉 nasz szko喚 Aleksandra Szmajkowska (VIII c),  jednak nie zdoby豉 瘸dnego punktowanego miejsca.

Gratulujemy naszym Uczniom!