rok szkolny 2018/2019

WIATOWY DZIE TABLICZKI MNO浩NIA

Ka盥y z nas jest mistrzem w jakiej dziedzinie 篡cia. W pi靖ek 28 wrzenia szukalimy w naszej szkole tych, kt鏎zy s najlepsi w liczeniu. Ju po raz kolejny wzi瘭imy udzia w wiatowym Dniu Tabliczki Mno瞠nia. Oczywicie przygotowania do tego matematycznego wi皻a zacz窸y si kilka dni wczeniej. Na szkolnym korytarzu pojawi豉 si tematyczna gazetka zach璚aj鉍a do udzia逝 w liczbowych zmaganiach. Zaproponowalimy uczniom r闚nie  konkurs, kt鏎y by zwi頊any z tabliczk mno瞠nia.

Przygotowania, do VIII wiatowego Dnia Tabliczki mno瞠nia 2018, ruszy造 pe軟 par, a w pi靖kowy poranek w jednej z klas czwartych zainaugurowalimy Wielki Szkolny Test.  Ka盥y ucze, kt鏎y by obecny w tym dniu w szkole i ka盥y nauczyciel lub inny pracownik szko造, kt鏎ego spotkalimy na szkolnym korytarzu, wzi像 udzia w tabliczkowym tecie.  Wszyscy ch皻nie sprawdzali swoje umiej皻noci w mno瞠niu oraz  dzieleniu i z niecierpliwoci czekali na podsumowanie wynik闚.

W tecie wzi窸o udzia 438 os鏏 (uczni闚 i nauczycieli).

Ka盥y zwyci瞛ca otrzyma  przypink lub znaczek z logo WMTDay 2018.

wiatowy Dzie Tabliczki Mno瞠nia  przeprowadzili uczniowie pod opiek p. Joanny Bednarskiej, p. Agnieszki Chmieleckiej i p. Jolanty Cymerman.