• Nie powiodło się załadowanie pliku XML

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

IX edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

13 listopada 2014 godz. 12.00 - czas kiedy do godzinnych zmagań konkursowych przystąpili uczniowie naszego Gimnazjum. W tym roku w szranki konkursowe stanęli: Mikołaj Gmurski, Maciej Jędrasik (z najlepszym rezultatem), Kamil Maciak, Krzysztof Maliszewski, Konrad Molka, Kazimierz Nowak, Dorota Orzechowska, Krzysztof Stawicki, Karol Trociuk.

14 listopada 2014 godz. 10.00 - czas kiedy do godzinnych zmagań konkursowych mieli przystąpić uczniowie ze naszej Szkoły Podstawowej. Ale niestety z przyczyn niezależnych od nas konkurs się nie odbył. Natalia Fromuth, Berenika Gmurska, Jakub Grygiel, Jeremi Lisicki, Przemysław Osuch, Jakub Woźniak i Wiktor Żuchowski z niecierpliwością czekali na powtórkę zawodów, który miał się odbyć 11 marca 2015, ale niestety z tych samych przyczyn co poprzedni nie odbył się.