• Nie powiodło się załadowanie pliku XML

Szkolny Turniej Scratchowania

1 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Scratchowania '2015. Uczestniczyło w nim 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej i 7 uczniów z Gimnazjum. Było to także podsumowanie całorocznej pracy koła informatycznego, które zostało poświęcone nauce programowania i powiązane z Ogólnopolskim Programem Mistrzowie Kodowania. Zadaniem uczestników turnieju było napisanie programu komputerowego, który rozwiązuje zadanie przygotowane przez organizatorów. Udział w pracach koła informatycznego to zabawa połączona z nabyciem ważnych dla uczniów umiejętności: myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów, konsekwencji w podejmowanym działaniu, wytrwałości, a przede wszystkim efektywnego i twórczego wykorzystania TIK.

Scratch team: Jakub Szlaga, Kamil Kwiatkowski, Krzysztof Maliszewski, Krzysztof Stawicki, Maciej Jędrasik, Kamil Maciak, Przemysław Osuch, Berenika Gmurska, Wiktor Żuchowski, Jakub Grygiel, Jeremi Lisicki, Mikołaj Gmurski.