Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2017/2018

UROCZYSTO PASOWANIA NA UCZNIA

12 padziernika 2017 roku spo貫czno  Szko造 Podstawowej im. J霩efa Jagielskiego przyj窸a do swego grona uczni闚 klas pierwszych.  Pierwszaki przedstawi造 program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swych wychowawc闚.

Najwa積iejszym elementem  uroczystoci  by這 lubowanie.  Uczniowie z這篡li uroczyst przysi璕 s這wami:

B璠 stara si by dobrym i uczciwym uczniem.

B璠 strzeg honoru i dobrego imienia szko造.

B璠 szanowa swoich nauczycieli, rodzic闚  i koleg闚.

B璠 uczy si tego, co wa積e i pi瘯ne.

B璠 kocha swoj Ojczyzn.

Ka盥y  pierwszak zosta pasowany na ucznia i czytelnika. Od tego dnia z dum mo瞠 nosi logo szko造. Pan Dyrektor przypomnia histori szko造, nakreli plan jej rozwoju.  Zwr鏂i uwag na wag sztandaru szko造.  Uczniowie z przej璚iem i zaanga穎waniem uczestniczyli w uroczystoci. Ze piewem wkroczyli  w wiat wiedzy.

Nie zapomniano te o 篡czeniach dla grona pedagogicznego i pracownik闚 szko造 z zwi頊ku ze zbli瘸j鉍ym si Dniem Edukacji Narodowej.

Na zako鎍zenie imprezy  uczniowie klas pierwszych otrzymali kuferki z niespodziank od swych rodzic闚, a Rada Rodzic闚 ufundowa豉 im ksi嘀ki. Mi造m akcentem by造 pami靖kowe zdj璚ia klasowe, kt鏎e podziwia mo積a na stronie szko造.

Iwona Oskiera-Ga貫cka