?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

WI冉ECZNY KONKURS RODZINNY KLAS 1 - 3

Tradycj naszej szko造 jest coroczny zwyczaj wykonywania przez dzieci z rodzinami kartek wi靖ecznych. Pomimo pandemii i pracy zdalnej, r闚nie i w tym roku, w grudniu odby si konkurs plastyczny dla uczni闚 klas 1-3. Dzieci z pomoc rodzic闚 wykona造 mn鏀two przepi瘯nych kart wi靖ecznych.

A oto wyniki:

Klasy pierwsze

I miejsce: Liliana Markosyan 1c, Franciszek Lech 1c, Amelia Piasecka 1b

II miejsce: Filip Szwarczewski 1d, Gabriel Grygiel 1d, Zofia Sob鏊 1d

III miejsce: Natalia Doma雟ka 1a, Alan Kuci雟ki 1d, Tymon P鉚owski 1d

Wyr騜nienia: Marcel Pliszka 1d, Oliwier Seliga 1d, Izabela  Kuran 1a, Marcel Jab這雟ki 1a, Zofia Lipi雟ka 1c, Lena Kopczy雟ka 1d, Wiktoria Wojtkowska 1d, Aniela Ry篡雟ka 1b, Justyna Biega豉 1a, Zofia Osiadacz 1b, Bartosz Czarnecki 1a, Mateusz Lipner 1b, Nikola Adolf 1a, Nikola Grzywna 1b, Izabella Firlej 1d, Damian Sob鏊 1c,  Natalia Ciniewska 1d, Julia Matusiak 1c, Zofia Jakubczak 1c, Olga Zamarian 1c, Jakub Michalczewski 1b, Nadia Sielska 1d, Oliwia Fromuth 1d.

Klasy drugie

I miejsce: Szymon Pyza 2d, Kacper Kilja雟ki - 2b, Maja Cieplak 2d, Igor Kubis 2b

II miejsce: Tymon Jakubiak -2d, Szymon Maliszewski 2b, Karolina Siwiec 2d

III miejsce: Wiktoria ㄆczak 2b, Sebastian Majewski 2c, Zuzanna υ 2d

Wyr騜nienia: Igor Choszcz 2d, Bartek Koziarski 2b, Ma貪orzata Sobczy雟ka 2b, Seweryn Ciacharowski - 2d, Emilia Biega豉 2b, Marcel Rzeski 2d.

Klasy trzecie

I miejsce: Nadia Ghazouani 3d, Martyna Sob鏊 3a, Alena Ru瘺acka 3a, Katarzyna Doma雟ka 3c

II miejsce: Michalina Czerwi雟ka 3b, Dominika Kny 3d, Natanie Ruszkowski 3d, Mateusz Grzelak 3b

III miejsce: Amelia Duk 3b, Ewa Rodak 3c, Dominik Kowalski 3d

Wyr騜nienia: Aleksander Kuci雟ki 3b, Gabrysia Kostrzewa 3a, Florentyna Szyma雟ka 3b, Nikola Olpi雟ka 3c, Zofia Kwiatkowska 3e, Katarzyna W鎩cik 3c, Jan Rybkowski 3c, ㄆcja Odolczyk 3c.

Po powrocie do szko造, dzieci otrzymaj dyplomy i upominki.

Wszystkie prace zosta造 przekazane podopiecznym Domu Pomocy HENRY w Henryszewie.

Organizatorzy bardzo dzi瘯uj  rodzicom i  dzieciom za tak liczny udzia w konkursie i zapraszaj na nast瘼ny konkurs w przysz造m roku szkolnym.

Organizatorzy:

Ewa Rosi雟ka