?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

NUDNE LEKTURY? NIE! - JAK TW紑CZO PRACOWA PODCZAS ZDALNEJ NAUKI?

Nauka zdalna wcale nie musi by nudna! Przekonuj nas o tym uczniowie klasy IVa, kt鏎zy postanowili pobawi si lekturami na r騜ne sposoby Pucili wodze fantazji, a z ich pomys堯w wci嘀 rodz si zaskakuj鉍e prace. Przenosz nas w wiat wyobrani i nagrywaj s逝chowiska. Pisz scenariusze, tworz i nagrywaj dwi瘯i, dokonuj adaptacji lektur obowi頊kowych wed逝g tego, co im w duszy gra. Dzi瘯i wsp馧pracy, cierpliwoci i pomys這woci nagrali ju s逝chowisko na podstawie ksi嘀ki Jana Brzechwy Akademia pana Kleksa i przenieli koleg闚 do Psiego raju. Zabawa tak im si spodoba豉, 瞠 postanowili przygotowa kolejny odcinek i tym razem przedstawi na szkolnej antenie przygody Kajka i Kokosza M這dym artystom nale蕨 si ogromne s這wa uznania i podzi瘯owania, gdy dzi瘯i ich zaanga穎waniu teksty literackie na d逝go pozostan nam w pami璚i. Karol, Antek, Maja, Zuzia, Oliwia S., Janek, Filip Sz., Ada wielkie brawa!

Ale to nie wszystko klasa IVa tworzy r闚nie mapy myli, makiety, komiksy A to dopiero pocz靖ek, dopiero si zaczyna

Warto doda, 瞠 uczniowie klas 8. r闚nie nie pr騜nuj. Intensywnie przygotowuj si do egzamin闚 ko鎍z鉍ych nauk w szkole podstawowej. Oczywicie, trzymamy kciuki! Aby umili czas powt鏎ek, r闚nie i oni prezentuj w豉sne interpretacje lektur szkolnych z wykorzystaniem plakat闚. Zerknijmy cho na chwil do witezianki i Kamieni na szaniec.