?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

rok szkolny 2020/2021

ZIMOWE KLIMATY W KLASIE 1A

Zimowe klimaty w klasie 1a

Zima to fajna pora roku. Duo si u nas dzia這... Pandemia nieco pokrzy穎wa豉 nasze plany, wi璚 Miko豉jki i Wigili klasow obchodzilimy on-line, ale i tak by這 nam razem wspaniale. Du穎 frajdy sprawi這 nam projektowanie i nagrywanie wi靖ecznych 篡cze. Po powrocie do szko造 by這 jeszcze fajniej. Obchodzilimy mi璠zy innymi T逝sty Czwartek na weso這. Popr鏏owalimy z tej okazji klasycznych, ale tak瞠 zdrowych s這dkoci. By這 pysznie :)

Zim dzieci marz o niegu Gdy d逝go go nie by這, dzi瘯i w豉snor璚znie wykonanym dekoracjom, sami stworzylimy zimowy klimat. Starlimy si by EKO i korzysta z naturalnych materia堯w i surowc闚 wt鏎nych. A gdy spad nieg? wietnie by這 ulepi ba逕ana i urz鉅zi bitw na nie磬i. Bardzo interesuj鉍e okaza這 si obserwowanie zwierz璚ych trop闚 na niegu, zabawne by這 tworzenie w豉snych ;) W tym roku najwi璚ej frajdy sprawi這 nam jednak zbudowanie Zaczarowanej zagrody dla naszych eko-pingwink闚. Zainspirowalimy si lektur napisan przez Alin i Czes豉wa Centkiewicz闚. Uda這 nam si r闚nie zaliczy kolejny modu projektu CZYTAM Z KLAS. Koniecznie obejrzyjcie nasz fotogaleri z klasowych zimowych przedsi瞝zi耩.

Klasa 1a

Iwona Oskiera-Ga貫cka