?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

DZIE EDUKACJI NARODOWEJ

Dzie Edukacji Narodowej to wi皻o os鏏 zwi頊anych z owiat, ale przede wszystkim tych, kt鏎zy dok豉daj wszelkich stara, aby m這de pokolenie wyposa篡 w niezb璠n wiedz i umiej皻noci. To radosny dzie dla ca貫j spo貫cznoci uczniowskiej. Z tej okazji w naszej szkole zawsze organizowane by造 uroczyste apele, jednak  w tym roku uczniowie uczcili to wi皻o w spos鏏 nietypowy. Klasy pi靖e podczas zaj耩 z wychowawc przygotowa造 wyj靖kow gazetk szkoln. Z wielkiej ksi璕i, jak za dotkni璚iem czarodziejskiej r騜d磬i, wyfrun窸y serduszkowe 篡czenia i podzi瘯owania dla wszystkich pracownik闚 szko造.

Z wyrazami szacunku i uznania za codzienn prac uczniowie szko造 dzi瘯owali za: trud w這穎ny w nauczanie i wychowanie, 篡czliwo, dobre s這wo, serce, m鉅ro, pomoc, wsparcie i wyrozumia這, 篡cz鉍 jednoczenie: zdrowia, radoci, mi這ci, szczcia, sukces闚 zawodowych oraz samych dobrych i pi瘯nych chwil.

Samorz鉅 Uczniowski obdarowa pedagog闚 i pracownik闚 szko造 koszem pysznych, zdrowych jab貫k.