?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

WERNISA PRAC JULII PANEK - UCZENNICY KLASY 7E

Mam na imi Julka i jestem uczennic klasy 7e, a moim hobby od zawsze by造 rob鏒ki r璚zne. W moim domu mama zawsze pilnowa豉, abym z siostrami mia豉 co do robienia - sk豉danie kwiatk闚 z bibu造, szycie itp. Pami皻am, jak w wieku szeciu lat podpatrzy豉m szyde趾uj鉍 siostr. Jako kilkuletnie dziecko nalega豉m, aby mnie nauczy豉 - czci rzeczy jednak musia豉m dowiedzie si sama metod pr鏏 i b喚d闚. Pocz靖kowo proste 豉鎍uszki, kwiatki i bransoletki zamieni造 si w bardziej pracoch這nne i wymagaj鉍e projekty. I tak oto narodzi這 si takie zainteresowanie, a dzi瘯i poparciu ze strony bliskich, znajomych i przyjaci馧, ca造 czas mog je rozwija. Dzi瘯i pomocy nauczycieli i dyrekcji szko造, mam mo磧iwo zaprezentowania swoich prac na wystawie na stronie szko造, kt鏎ej wernisa odb璠zie si 15 marca 2021r.

Serdecznie zapraszam!

Julia Panek, klasa 7e