?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

NIETYPOWE LEKCJE J佖YKA ANGIELSKIEGO - KLASY 8B, 7E, 6D

Poznajemy kultur i tradycje innych narod闚

W naszej szkole, w nauczaniu online, odbywaj si nietypowe lekcje j瞛yka angielskiego.

Uczniowie klasy 8b, 7e i 6d spotkali si z nauczycielami j瞛yka angielskiego z r騜nych kraj闚:  Dind Ria Harmonis z Indonezji, Add  Zerfi z Algierii, Emirem Karatas - koordynatorem fundacji Euroweek z Turcji oraz Ann Kolodk - nauczycielk j瞛yka angielskiego pochodz鉍 z Ukrainy, a mieszkaj鉍 w Istambule.

Uczniowie rozmawiali z go熤i o kulturze i tradycjach, o r騜nicach i podobie雟twach mi璠zy naszymi krajami, o podr騜ach oraz strategiach uczenia si j瞛yk闚 obcych, rozwijaj鉍 swoje umiej皻noci m闚ienia w j瞛yku angielskim.

Dzi瘯i naszej wsp馧pracy, wspania貫j atmosferze na zaj璚iach i aktywnoci uczni闚, takie lekcje b璠 odbywa si cyklicznie.

Nauczyciel j瞛yka angielskiego

Ewa Wysocka