?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2020/2021

PROJEKT POLSKO - WΜSKI

eTwinning Project An apple a day keeps the doctor away healthy plate recipes mi璠zynarodowy projekt pomi璠zy Liceum w Puszczy Maria雟kiej, ZSP w Mi璠zyborowie i szko章 w這sk IPS Alessandro w Terracina.
Dzisiaj Uczniowie, Nauczyciele oraz Dyrektorzy Szk馧 wsp馧pracuj鉍y w ramach projektu, mieli mo磧iwo spotkania si i wymiany informacji na temat naszych szk馧, naszego regionu oraz podsumowania dotychczasowych dzia豉. Dla uczni闚 by豉 to mo磧iwo bli窺zego poznania si z kolegami i kole瘸nkami z zaprzyjanionych szk馧 i wypr鏏owania swoich umiej皻noci j瞛ykowych. Dzisiaj dok豉dnie mija rok od wizyty nauczycieli z ZSP w Mi璠zyborowie i Pani Dyrektor z LO w Puszczy Maria雟kiej w szkole w Terracina. Z ut瘰knieniem czekamy na przyjazd przyjaci馧 z W這ch do Polski oraz wyjazdu naszych uczni闚 do szko造 w Terracina. Nasz szko喚 reprezentowali 3 uczniowie z klasy 8b i 5 uczni闚 z klasy 7e.
Nauczyciel j瞛yka angielskiego Ewa Wysocka.