?> Kronika - Szko造 Podstawowej w Mi璠zyborowie

rok szkolny 2020/2021

WI邛O PATRONA SZKOΧ - APEL KLAS 1 - 3

WI邛O PATRONA SZKOΧ APEL KLAS 1-3

W tym roku przypada kolejna rocznica obchod闚 Dnia Patrona naszej szko造 - J霩efa Jagielskiego. Z powodu pandemii nie moglimy si wsp鏊nie spotka na apelu, jednak pami皻alimy o tej, jak瞠 wa積ej dla ca貫j spo貫cznoci uczniowskiej  dacie. Uczniowie klas drugich z wielkim zapa貫m i zaanga穎waniem przygotowali gazetk tematyczn przypominaj鉍 posta J霩efa Jagielskiego jego  nauk, prac, lata wojny i lata powojenne. Oczami drugoklasist闚 powsta造 wspania貫 portrety naszego patrona. W ka盥ej klasie, w komputerze pojawi si plik z pokazem slajd闚 Kronika szko造 J霩ef Jagielski, kt鏎y mog造 obejrze  wszystkie dzieci. Tego dnia, tradycj naszej szko造 jest pe軟ienie warty przez uczni闚 klas 1-3, czego r闚nie i w tym roku nie zabrak這. Dzieci z wielk dum pe軟i造 wart przy portrecie J霩efa Jagielskiego. Mamy nadziej, 瞠 w przysz造m roku b璠ziemy mogli spotka si wszyscy na uroczystym apelu.

Ewa Rosi雟ka