Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2014/2015

12 lutego - TŁUSTY CZWARTEK

Podtrzymując szkolną tradycję, Rada Rodziców razem z Dyrekcją szkoły z okazji Tłustego Czwartku przygotowała wieczór artystyczny połączony z aukcją prac uczniów.  Jak zwykle cel aukcji był szczytny, a zebrane środki zasiliły fundusz RR i wkrótce trafią do dzieci.

Podczas wieczoru usłyszeliśmy walentynkowe piosenki pięknie wykonane przez uczennice gimnazjum. Dla wszystkich obecnych wystąpił również Pan Waldemar Wiśniewski.

Przybyło wielu wspaniałych gości, a my mamy nadzieję, że dobrze się bawili. Atmosfera sprzyjała licytacji.  Aukcja przebiegła bardzo sprawnie, licytacje były wysokie. Choć ostateczny wynik aukcji nie jest jeszcze znany, to już wiadomo, że został pobity rekord!

Obok cudownych perełek przygotowanych przez nasze dzieci, na aukcji znalazły się przedmioty ofiarowane przez  przyjaciół szkoły.  Były karnety na zabiegi kosmetyczne, voucher na sesję fotograficzną, przepiękny walentynkowy tort, rzeczy z autografami sław i piłka z autografami reprezentacji narodowej w piłce siatkowej przekazana na aukcję przez naszego Mistrza Świata - Piotra Nowakowskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego miłego spotkania: uczniom za piękne prace, rodzicom za pomoc, sympatykom szkoły za ofiarowane przedmioty i wysokie licytacje!!!

Zapraszamy za rok. Do zobaczenia!