Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2016/2017

6 grudnia - BAL Z MIKOŁAJEM

6 grudnia w naszym  przedszkolu  odbył się bal  mikołajkowy.  Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci  Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową.  Zjawiskowy wygląd, wprowadził przedszkolaków w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie! Dzieci długo czekały na Świętego Mikołaja. Niecierpliwiły się oczywiście, ale nie nudziły. Jak powiedziała Śnieżynka, dzieci musiały sobie zasłużyć na św. Mikołaja – musiały go wytańczyć i wyśpiewać na wielkim mikołajkowym balu. A potem zupełnie nieoczekiwanie pojawił się niesamowity gość. Dzieci były zauroczone gościem z dalekiej Laponii. Mikołaj usiadł sobie wygodnie i zaczął rozmawiać z dziećmi. Potem najodważniejsi robili sobie wspólne zdjęcia z naszym gościem.
Na koniec Mikołaj obiecał, że powróci do nich za rok.