Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2016/2017

24 listopada - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 24 listopada 2016 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Dzieci z grupy 3-latki A i 3- latki B przedstawiły  program artystyczny. Maluszki w barwnych strojach wiewiórek i zajączków z wielkim przejęciem śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły. Po występie, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie a Pan Dyrektor symbolicznie pasował każde dziecko poprzez dotknięcie zieloną kredką. Zgromadzeni goście oraz rodzice nie kryli wzruszenia, nagradzając małych artystów gromkimi brawami.

Na zakończenie maluszki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Od teraz oficjalnie witamy najmłodszych w gronie przedszkolaków i życzymy im wielu radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.