Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2016/2017

28 lutego - WIECZÓR OSTATKOWY

W dniu 28.02.2017r. odbył sie organizowany przez Radę Rodziców, za zgodą Dyrekcji, coroczny wieczór połączony z licytacją ,z której fundusze trafiają na konto Rady Rodziców, a tym samym do naszych dzieci. W tym roku był to "Wieczór Ostatkowy". Licytacja miała podwójny cel, gdyż  tym razem 50% z dochodu zostało przeznaczone na rehabilitację uczennicy naszego gimnazjum Basi Ostrowskiej.

Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców i dzieci , którzy zajęli się gromadzeniem fantów do licytacji, przygotowaniem poczęstunku, zaproszeniem gości, a później uświetnili swoją obecnością ten wieczór. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, którzy razem z uczniami udekorowali salę i przygotowali dodatkowe występy naszych pociech . Dzięki panu dyrektorowi, który zgodził się na to" zamieszanie" i udostępnił nam aulę wspierał nasze poczynania. Dzięki tym wszystkim, którzy pokazali, że ich serca wciąż są otwarte na potrzeby innych i z zaangażowaniem brali udział w licytacji, która przyniosła dochód w wysokości 2821,87, a Basia otrzymała 1500zł. Dzięki Ryśkowi "Bosmanowi", który swoim występem umilił nam ten wieczór. Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję w imieniu naszych dzieci i Basi. Mam nadzieję, że wszyscy ,którzy byli w ten wieczór z nami, uważają tak jak ja, że był on bardzo udany.

Lidia Nowak