Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2017/2018

18 października - ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jedną z tradycyjnych imprez odbywających się w  Przedszkolu w Międzyborowie jest Święto Pieczonego Ziemniaka. W tym roku uroczystość ta odbyła się w środę 18 października.

Po śniadaniu na zajęciach nauczycielki przedstawiły dzieciom bajkę o ziemniaku, o jego historii i skąd przywędrował do Polski. Następnie maluchy wybrały się na spacer do Bazy Bieganów. Tam na milusińskich czekały atrakcje: rzut ziemniakiem do kosza, trampoliny, kręgle oraz pieczone kartofelki. Dziękujemy rodzicom z Rady Rodziców za zorganizowanie fantastycznej imprezy dla naszych przedszkolaków oraz pani Karolinie Wiśniewskiej i pani Kamili Wołowicz, które w tym dniu były z nami. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

Humory i pogoda dopisała, więc i zabawa była znakomita!