Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2017/2018

25 listopada - KUKIEŁKA Z WARZYW

Jesień to nie tylko liście, szyszki, kasztany czy jarzębina…to również owoce i warzywa. Dlaczego powinniśmy jeść warzywa, wiedzą nie tylko dorośli, ale też dzieci… Okazuje się ,że warzywa można wykorzystać też do świetnej zabawy, co udowodniły nasze przedszkolaki wraz z rodzicami. Przepiękne kukiełki zachwycały nie tylko oczy kolegów i koleżanek z przedszkola, ale przede wszystkim jury.

Oto wyniku konkursu:

- grupy młodsze

I miejsce Ignacy Rokicki z gr. 4-latków „B”

II miejsce Alan Kuciński z gr. 4-latków „B” oraz Ruben Tovmasyan z gr. 3-latków „B”

III miejsce Zosia Juszczak z gr. 3-latków „B” oraz Antoś Fidziukiewicz z gr. 3-laktów „A”

Wyróżnienie: Olga Szczepaniak z gr. 3-latków „A”, Natalia Domańska z gr. 4-latków „B”

- grupy starsze

I miejsce Aleksander Loppe z gr. 6-laktów „D”

II miejsce Szymon Szczepaniak z gr. 5-latków „A”

III miejsce Iga Bereda-Salczak z gr. 5-latków „A” oraz Kacper Kiljański z gr.5-latków „B”

Wyróżnienie: Filip Żołek i Piotr Imiołek z gr.6-latków „B”, Martyna Soból z gr. 6-latków „A”,

Amir Maddina z gr. 6-latków „D”, Natalia Bożym i Alicja Kasprzykowska z gr. 6-latków „C”, Natasza Stępień z gr. 5-latków „B”, Jakub Białkowski z gr.5-laktów „A”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

Magdalena Malka