Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2018/2019

28 maja - IV MAŁA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Kolejna, IV edycja Małej Olimpiady Przedszkolaka za nami. W tegorocznej odsłonie wydarzenia, jakie zorganizowane zostało 28 maja w Hali Sportowej, udział wzięło 10 grup wiekowych. Otwarcia Olimpiady dokonał Pan Dyrektor - Dariusz Grabowski oraz wicedyrektor - Ewa Mazur, poprzez symboliczne zapalenie znicza olimpijskiego. W imieniu wszystkich zawodników uroczyste ślubowanie złożyła wicedyrektor Ewa Mazur. Przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach sportowych. Wszyscy wspaniale się bawili, liczyła się radość i zabawa. Młodych olimpijczyków w trybun dopingowani rodzice, dziadkowie i znajomi. Na zakończenie olimpiady wszystkie dzieci zostały udekorowane złotymi medalami.

Dziękujemy Radzie Rodziców i Gminie Jaktorów za coroczne wsparcie przedsięwzięcia. Wielkie podziękowania organizatorce Monice Jackowicz i Sylwii Ochnickiej - nauczycielom wychowania fizycznego oraz wolontariuszom z klasy 8 „B”. Dzięki nim przedszkolaki mogły przeżyć niezapomniane i radosne chwile podczas IV Małej Olimpiady Przedszkolaka.

Magdalena Malka