Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2018/2019

6 listopada - WARZYWNA KUKIEŁKA

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych Nasze przedszkole jesienną porą odwiedziły „Warzywne Kukiełki”. Tym razem było ich ponad 50 i wszystkie prześliczne. Przedszkolaki nie zawiodły, jak co roku stworzyły prace wymagające nie tylko wyobraźni, ale także kreatywności i umiejętności łączenia elementów, tak by powstały nie tylko ciekawe ale i zgodne z tematem prace. Wszystkie te „małe” dzieła sztuki rodzice, nauczyciele, dzieci oraz osoby należące do Naszej Małej Społeczności mogły podziwiać podczas wystawy w holu przedszkola. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało pamiątkowy dyplom i drobny upominek, dodatkowo nagrodzono miejsca od 1 do 3 w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i  5-6 latki, przyznano również wyróżnienia. Z niecierpliwością będziemy czekać na przyszłoroczne „Warzywne Kukiełki” wykonane przez jakże wspaniałych przedszkolnych artystów.

K. Mróz, M. Malka i E. Jakubiak