Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2018/2019

21 marca - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Dnia 12 marca w naszym przedszkolu po raz kolejny gościliśmy teatrzyk kukiełkowy. Tym razem tematem przedstawienia była ekologia. Wszyscy wiemy jak ważne jest to aby od najmłodszych lat uczyć dzieci właściwych postaw. Maluchy uczą się najszybciej poprzez naśladownictwo, tak więc wszyscy powinniśmy dawać im należyty wzór. Ziemia jest naszą planetą i dlatego trzeba o nią dbać. Maluchy z naszego przedszkola dobrze to wiedzą i dlatego podczas przedstawienia kukiełkowego dzieci doskonale potrafiły pokierować bohaterami tak, by działali oni w zgodzie z naturą. Przedszkolaki wspólnie z bohaterami przedstawienia przyczynili się do uratowania naszej planety Ziemi i obiecali, że swoim codziennym zachowaniem będą dawać innym dobry przykład.

Wioletta Zdanowska