Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2018/2019

12 października - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 12 października 2018 roku jak w poprzednich latach, w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z trzech grup sześciolatków przygotowały pod kierunkiem swoich nauczycieli oraz pani od rytmiki Anny Asińskiej przedstawienie słowno – muzyczne. Starszaki podkreśliły, jak ważna jest każda osoba w przedszkolu. Pamiętały o paniach nauczycielkach, kucharkach, woźnych, intendentce i dyrekcji, podkreślały szacunek do pracy wszystkich osób. Brawom nie było końca. Na zakończenie występu sześciolatki wręczyły laurki.
     Pan dyrektor Dariusz Grabowski podziękował starszakom za występy, a pracownikom złożył serdeczne życzenia w tym tak uroczystym dniu.

K. Bujnicka