Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2019/2020

14 października - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień 14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracujących z dziećmi. Z tej okazji sześciolatki z grupy A, B oraz C wraz  z wychowawcami przygotowali uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci bardzo ładnie i z bardzo dużym zaangażowaniem powiedziały swoje role. Głośno i wyraźnie śpiewały. Zatańczyły z rekwizytami do piosenki „Kolorowa jesień”. Pozostałe przedszkolaki z chęcią i z zaciekawieniem przyglądały się występującym kolegom i koleżankom. Mali aktorzy otrzymali gromkie brawa. Pani wicedyrektor Ewa Mazur złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz dzieciom serdeczne życzenia z okazji tego święta. Na koniec sześciolatki wręczyły nauczycielom upominki, podziękowały za trud włożony w wychowanie, przekazywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności oraz dobre słowo.

Emilia Jakubiak