Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2019/2020

30 października - KUKIEŁKA Z WARZYW

W tym roku, jak również w poprzednich latach, późną jesienią do naszego przedszkola zajrzały Warzywne Kukiełki. Było ich bardzo dużo, każda wyglądała wyjątkowo i pięknie. Przedszkolaki pokazały, co niezwykłego potrafią. Ich prace były precyzyjnie wykonane. Widać, że wymagały ogromnych umiejętności, dużej kreatywności oraz wyobraźni. Z warzyw powstały słonie, owieczki, ślimaki, myszki i wiele, wiele innych kapitalnych prac. Wszystkie kukiełki znajdowały się w holu przedszkola, mogli je podziwiać rodzice, nauczyciele oraz przedszkolaki. W konkursie nagrodzono dzieci które zajęły I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplom i upominek. Już czekamy, jakie „Warzywne Kukiełki” wykonają nasi mali artyści w przyszłym roku.

E. Jakubiak, K. Wojtczak, J. Węgłowska, H. Rodak