Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

14 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Co roku w naszym przedszkolu była organizowana Olimpiada sportowa dla przedszkolaków, w tym roku dla milusińskich czekała inna niespodzianka. Dzień Dziecka obchodziliśmy 11 i 14 czerwca a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na terenie ogrodu przedszkolnego dla każdej z grup przedszkolnych.

Dzięki Radzie Rodziców naszego przedszkola ogród zamienił się w dmuchany plac zabaw. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, basen z kulkami, tarcza do rzutu do celu, wzbudziły ogromny zachwyt przedszkolaków. Dzieci wspaniale się bawiły skacząc, brykając i zjeżdżając "z górki na pazurki". Podczas zabaw każde dziecko zostało sfotografowane w sesji zdjęciowej. Po udanych zabawach każda grupa udała się na owocowe „co nieco”.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Wioletta Zdanowska