Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

9-23 czerwca - KONKURS PLASTYCZNY "JAK BEZPIECZNIE SPĘDZIĆ WAKACJE?"

W dniach 09-23.06.2021r. w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się konkurs plastyczny „Jak bezpiecznie spędzić wakacje?”

Jego celem było propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci, podczas wypoczynku letniego, zastosowanie zasad bezpieczeństwa w praktyce oraz zwrócenie uwagi na lokalne zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci. Oprócz tego dzieci mogły czerpać radość z procesu tworzenia i rozwijać swoją wyobraźnię twórczą i umiejętności plastyczne.

Wpłynęło 19 prac konkursowych. Jury jako kryterium oceny pod uwagę brało: zgodność pracy z tematem, pomysłowość pracy oraz wrażenie ogólne, umiejętność doboru różnych technik plastycznych, estetykę wykonanej pracy i wkład własny dziecka w wykonanie pracy.

Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ każda praca była ciekawa i zasługiwała na uznanie. Po wnikliwej ocenie wyłoniono następujące osoby:

3 – 4 latki

I miejsce – Nikola Russ

II miejsce – Celina Kuran

III miejsce – Lena Cieplak

5 – 6 latki

I miejsce – Gabriela Cieplak

II miejsce – Jagoda Kuran

III miejsce – Sebastian Zieliński

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych i życzymy dalszych dokonań z plastyczną przygodą.

Alicja Darda, Jolanta Sobczyńska, Kinga Kuziemska, Wioletta Zdanowska