Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

20 listopada - WARZYWNA KUKIEŁKA

W tym roku, jak w latach ubiegłych, jesienią nasze przedszkolaki przygotowały z warzyw „Warzywne Kukiełki”. Było ich bardzo dużo, każda praca wyglądała wyjątkowo i zupełnie inaczej. Przedszkolaki pokazały co potrafią. Ich prace były dokładnie, starannie i precyzyjnie wykonane. Widać, że wymagały dużych umiejętności, kreatywności oraz wyobraźni. Z warzyw powstały między innymi zwierzęta (myszki, słonie) i wiele innych, ciekawych prac. Komisja nagrodziła dzieci które zajęły I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych 3 - 4 latki – I miejsce zajął Antoni Fuks, II miejsce Klara Kępka, III miejsce Lena Cieplak oraz Antonina Irzycka oraz 5-6 latki – I miejsce zajął Maciej Jakubiak, II miejsce Lena Wójcicka, III miejsce Nikola Bąk oraz Aleksander Chełmoński. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplom i upominek. Czekamy jakie „Warzywne Kukiełki” wykonają nasi mali artyści w przyszłym roku.

E. Jakubiak, K. Bujnicka, H. Rodak,

A. Darda, A. Tworkowska