Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

25 listopada - ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada dzieci w każdej grupie przedszkolnej uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Przedszkolaki poznały historię święta, obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły  w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.

Wioletta Zdanowska