Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

25 listopada - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień 25 listopada 2020 roku na długo zostanie w pamięci naszych  najmłodszych przedszkolaków. Tego dnia dwie grupy maluszków 3 - latki „A” i 3 - latki „B” w malowniczych strojach pięknie recytowały i śpiewały piosenki. Nie zabrakło również gry na instrumentach w rytm słyszanej melodii. Po krótkim występie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę. Pan dyrektor pasował zieloną kredką każde dziecko Dzieciaki zostały nagrodzone dużymi brawami.

Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplom, znaczek przedszkolaka oraz upominek, który ufundowała Rada Rodziców Przedszkola. Od teraz witamy najmłodszych artystów w gronie przedszkolaków, życzymy dalszych sukcesów i mile spędzanych dni w naszym przedszkolu.

Emilia Jakubiak