Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2020/2021

22 grudnia - KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W dniach 10-14 grudnia jak co roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową, dzieci przy wsparciu rodziców przygotowały w domu przepiękne prace. Przedszkolaki wykazały się kreatywnością, pomysłowością oraz ogromnym zaangażowaniem, wykorzystując przeróżne materiały i tworzywa. Wyraziły swoją ekspresję plastyczno - techniczną, rozwinęły talent, twórczość oraz poszerzyły swoją wiedzę na temat tradycji świat Bożego Narodzenia. Wpłynęły 64 prace. Dzieci nagrodzono w dwóch kategoriach wiekowych:

3-4 latki

I miejsce - Paweł Domański

II miejsce – Patryk Bodecki

III miejsce – Iga Cebula

5-6 latki

I miejsce – Natalia Knyż

II miejsce – Nikola Bąk

III miejsce – Jagoda Kuran

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Dzięki tak wspaniałym pracom i zaangażowaniu naszej przedszkolnej społeczności wszyscy mogliśmy poczuć magię zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy oraz zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

A.Tworkowska, W.Paziaczko, K.Wojtczak,

H. Rodak, J. Sobczyńska