Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2013/2014

PRZEKAZANIE DARÓW DO DOMU DZIECKA

W czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie została zorganizowana zbiórka środków higienicznych i odzieży. Dzieci, rodzice i nauczyciele międzyborowskiej placówki postanowili wesprzeć najmłodszych podopiecznych Domu Dziecka nr 16 w Warszawie.

W piątek 28 lutego dzieci pod opieką pani Kingi Kuziemskiej, koordynatora darów, oraz pana Arkadiusza Belty, przewodniczącego Rady Rodziców, udały się z wizytą do Domu Dziecka. Na miejscu wszyscy zostali bardzo ciepło przyjęci przez jego przedstawicieli. Pani dyrektor placówki serdecznie podziękowała darczyńcom, dzięki którym jej wychowankowie w trudnych chwilach mogą liczyć na bezinteresowną pomoc.

Koordynator tej akcji pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych przekazaniem środków higienicznych i odzieży na rzecz Domu Dziecka nr 16 w Warszawie, że można je dostarczać do naszego przedszkola przez cały grudzień 2014 roku w godz. 7.00-8.30 i 12.30-13.00.

Kinga Kuziemska